Команда-герой у столиці звичайно ж "Динамо Київ". Про неї чули навіть зовсім далекі від футболу люди. Клуб створили майже 100 років тому. За цей час "Динамо" став абсолютним футбольним чемпіоном України, кілька разів здобував головний кубок СРСР і навіть вигравав супер кубок УЄФА.

Титулованими є і київські хокеїсти. Клуб-старожил "Сокіл" – найяскравіший із них. За півстоліття з часу створення здобував і національний кубок України, і світовий кубок Шпенглера.

Ще одна спортивна зірка України — баскетбольний клуб "Будівельник". Він заснований відразу після Другої світової. "Будівельник" був і чемпіоном Союзу, і переможцем уже незалежної України.

Головна арена столиці, та й усієї України — це Національний спортивний комплекс "Олімпійський". Зі скромного стадіону у 20-х роках він перетворився на ось такого красеня. Тріумфом НСК став фінал Чемпіонату Європи з футболу 2012-го року. Подивитися спортивну гру сюди прийшло майже 70 тисяч глядачів.

Київський Палац спорту — місце проведення європейських і світових чемпіонатів. Тут боролися за світове золото гімнасти, танцюристи, час від часу в Палаці спорту боксує Олександр Усик. Також тут є льодова арена для хокеїстів і фігуристів. Але Палац спорту прославився на весь світ зовсім не через спортивне свято — у 2005-му ця будівля приймала Євробачення.